Výsledky jarního žebříčku mládeže Středočeské oblasti - konečné


D12						Celkem	29.3.08	12.4.08	13.4.08	20.4.08	26.4.08	1.5.08	1.6.08	počet závodů	
 1.	Ježková Kateřina	SLA9750	C	797,51	  0,00	200,00	180,00	217,51	172,87	  0,00	200,00	5	
Licence B -------------------------------------------------------------------------------------------------------
 2.	Müllerová Eva		SLA9652	C	751,96	  0,00	146,00	176,41	174,54	201,01	200,00	119,15	6	
 3.	Hejnalová Eva		KAM9651	B	555,29	188,51	  0,00	  0,00	  0,00	204,31	  0,00	162,47	3
 4.	Čermáková Alžběta	KAM9750	C	525,65	200,00	  0,00	  0,00	130,98	194,67	  0,00	  0,00	3
 5.	Hausenblasová Karolína	KAM9650	C	374,59	  0,00	  0,00	  0,00	207,95	166,64	  0,00	  0,00	2
 6.	Kyselová Kateřina	ROU9651	C	332,79	199,17	133,62	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
 	Janžurová Dorota	SLA9653	C	152,19	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	152,19	  0,00	1
 	Klečková Kamila		SLA9751	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
						

D14						Celkem	29.3.08	12.4.08	13.4.08	20.4.08	26.4.08	1.5.08	1.6.08	počet závodů
 1.	Rusá Pavla		DCE9450	B	809,95	  0,00	  0,00	196,81	199,38	207,13	206,63	  0,00	4
 2.	Procházková Marie	DCE9550	B	806,35	200,00	170,11	206,19	199,85	189,29	200,31	160,00	7
 3.	Hlubučková Kristýna	KAM9551	B	795,92	191,66	200,22	  0,00	200,46	203,58	189,65	  0,00	5 
Licence B -------------------------------------------------------------------------------------------------------
 4.	Rafajová Anna		SLA9550	B	713,02	  0,00	176,34	164,70	178,92	  0,00	193,06	  0,00	5
 5.	Malcová Kateřina	ROU9551	B	464,03	  0,00	  0,00	  0,00	160,69	175,80	127,54	  0,00	3
 6.	Bořánková Karolina	KAM9550	B	414,33	  0,00	217,33	197,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
 7.	Kozáková Zuzana		KAM9451	B	387,68	  0,00	  0,00	  0,00	199,69	  0,00	187,99	  0,00	2
 8.	Duchoslavová Markéta	ROU9553	C	349,02	141,98	  0,00	  0,00	124,02	  0,00	 83,02	  0,00	4
 9.	Brodská Adéla		ROZ9450	C	303,34	  0,00	182,45	  0,00	  0,00	120,89	  0,00	  0,00	2
10.	Kamererová Valerie	KAM9452	C	294,65	  0,00	161,59	133,06	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
11.	Davidová Adéla		ROZ9551	B	286,61	  0,00	145,53	  0,00	  0,00	141,08	  0,00	  0,00	2
	Matějková Žofie		ROZ9550	C	120,65	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	120,65	  0,00	  0,00	1
	Sýkorová Petra		DKL9450	C	105,15	  0,00	  0,00	105,15	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1


D16						Celkem	29.3.08	12.4.08	13.4.08	20.4.08	26.4.08	1.5.08	1.6.08	počet závodů
 1.	Mrázová Pavla		DCE9350	B	392,75	90,00	  0,00	106,36	100,00	 96,39	 90,00	 89,70	6
Licence B -------------------------------------------------------------------------------------------------------
 2.	Procházková Zuzana	LBE9251	B	390,12	  0,00	 90,00	 93,53	  0,00	116,59	  0,00	 90,00	4
 3.	Rusá Zuzana		DCE9351	B	224,47	  0,00	  0,00	100,11	 74,32	  0,00	 50,04	  0,00	3
 4.	Klinkerová Tereza	ROZ9350	C	149,51	  0,00	 71,24	 78,27	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
 5.	Procházková Kateřina	LBE9350	C	141,91	  0,00	  0,00	 54,90	  0,00	 87,01	  0,00	  0,00	2
	Švarcbachová Tereza	KNC9251	C	 86,57	 47,61	  0,00	  0,00	  0,00	 38,96	  0,00	  0,00	2
	Valínová Veronika	KAM9351	C	 82,16	  0,00	  0,00	 65,73	 16,43	  0,00	  0,00	  0,00	2
	Šímová Martina		DKL9350	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1

						
D18						Celkem	29.3.08	12.4.08	13.4.08	20.4.08	26.4.08	1.5.08	1.6.08	počet závodů
 1.	Rusá Šárka		KAM9157	B	429,77	  0,00	104,54	105,65	119,58	100,00	 80,00	  0,00	5
Licence B -------------------------------------------------------------------------------------------------------
 2.	Macková Lucia		KAM9151	B	365,06	  0,00	 93,68	 95,33	 81,06	 94,99	  0,00	  0,00	4
 3.	Kamererová Klára	KAM9154	C	311,32	 80,00	 53,66	 85,15	 92,51	  0,00	  0,00	  0,00	4
 4.	Matějková Zuzana	KAM9156	B	278,45	  0,00	 84,11	 99,03	  0,00	 95,31	  0,00	  0,00	3
 5.	Straková Andrea		KAM9152	B	176,55	  0,00	101,78	 74,77	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
 6.	Škvorová Barbora	KAM9150	B	168,01	  0,00	 80,10	  0,00	 87,91	  0,00	  0,00	  0,00	3


D20						Celkem	29.3.08	12.4.08	13.4.08	20.4.08	26.4.08	1.5.08	1.6.08	počet závodů
 1.	Kettnerová Dana		HCE8950	C	345,98	  0,00	 85,98	  0,00	 90,00	 90,00	 80,00	  0,00	4
 2.	Panochová Alžběta	KAM8950	C	156,34	  0,00	 90,00	  0,00	  0,00	 66,34	  0,00	  0,00	2
 3.	Kudrnáčová Lucie	KAM8850	C	 51,98	  0,00	  0,00	  0,00	 51,98	  0,00	  0,00	  0,00	2

						
H12						Celkem	29.3.08	12.4.08	13.4.08	20.4.08	26.4.08	1.5.08	1.6.08	počet závodů
 1.	Kettner Vojtěch		HCE9600	B	937,15	222,57	236,69	224,72	242,66	220,51	233,08	  0,00	6
 2.	Buk Michal		ROU9601	B	748,07	192,04	157,94	  0,00	105,70	185,40	212,69	  0,00	5
Licence B -------------------------------------------------------------------------------------------------------
 3.	Ježek Ondřej		SLA9701	C	738,93	  0,00	162,60	164,12	218,11	194,10	  0,00	160,00	5
 4.	Brodský Filip		ROZ9700	C	454,95	185,39	200,72	  0,00	  0,00	 68,84	  0,00	  0,00	3
 5.	Valášek Jiří		KAM9700	C	345,58	  0,00	  0,00	211,16	134,42	  0,00	  0,00	  0,00	2
 6.	Votava Kryštof		KNC9601	C	325,30	 33,50	  0,00	157,57	  0,00	  0,00	134,23	  0,00	3
 7.	Brázdil Petr		ODV9700	C	293,46	  0,00	  0,00	  0,00	139,23	  0,00	154,23	  0,00	2
	Horych Eduard		DKL9701	C	224,32	  0,00	153,09	  0,00	  0,00	 71,23	  0,00	  0,00	4
	Volf Matěj		ROZ9601	C	184,32	  0,00	  0,00	  0,00	 69,27	115,05	  0,00	  0,00	2
	Nižňanský Matěj		ROZ9600	C	154,92	  0,00	  0,00	  0,00	 74,23	 80,69	  0,00	  0,00	2
	Hlubuček Martin		KAM9701	C	121,59	  0,00	  0,00	  0,00	121,59	  0,00	  0,00	  0,00	1


H14						Celkem	29.3.08	12.4.08	13.4.08	20.4.08	26.4.08	1.5.08	1.6.08	počet závodů
 1.	Kettner Lukáš		HCE9400	B	850,45	202,29	194,92	217,64	202,98	207,52	210,52	214,77	7
 2.	Komers Jan		KNC9501	B	779,59	194,52	  0,00	188,27	187,04	137,34	196,59	200,21	6
Licence B -------------------------------------------------------------------------------------------------------
 3.	Štádlík Lukáš		SLA9401	B	767,95	203,19	172,31	194,09	169,52	191,07	  0,00	179,60	6
 4.	Uhlíř Marek		LBE9400	C	764,84	191,43	154,58	181,79	172,25	198,74	192,88	177,22	7
 5.	Čermák Matyáš		KAM9501	B	744,48	176,10	191,75	  0,00	182,89	193,74	  0,00	  0,00	4
 6.	Malec Oldřich		SLA9400	B	732,29	179,48	167,34	183,86	170,20	183,93	  0,00	185,02	6
 7.	Kučera Tomáš		DKL9400	C	512,66	  0,00	115,79	118,39	165,25	113,23	  0,00	  0,00	4
 8.	Kašpar Vojtěch		SLA9500	C	502,86	  0,00	  0,00	106,26	129,17	158,18	  0,00	109,25	4
 9.	Semík Ondřej		KAM9401	A	423,31	  0,00	213,33	  0,00	209,98	  0,00	  0,00	  0,00	2
	Dobeš Jan		KNC9502	C	254,88	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	108,84	146,04	2
	Strejc Jan		ZVO9501	C	193,27	 50,50	  0,00	  0,00	  0,00	142,77	  0,00	  0,00	3
	Veselý Jakub		LBE9500	C	178,36	  0,00	  0,00	  0,00	 10,36	168,00	  0,00	  0,00	4
	László David		ROZ9502	C	175,49	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	175,49	  0,00	  0,00	1
	Valášek Jan		KAM9400	B	169,72	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	169,72	  0,00	  0,00	1
	Hadraba Jan		KAM9502	B	 66,82	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 66,82	  0,00	  0,00	2
	Mack Filip		KAM9500	C	 15,33	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 15,33	  0,00	  0,00	1


H16						Celkem	29.3.08	12.4.08	13.4.08	20.4.08	26.4.08	1.5.08	1.6.08	počet závodů
 1.	Buk Jindřich		ROU9303	B	416,64	 89,31	100,00	 79,91	110,48	116,85	 68,92	  0,00	6
Licence B -------------------------------------------------------------------------------------------------------
 2.	Hájek Adam		ZVO9201	C	389,81	 84,74	  0,00	108,35	 95,30	 86,16	100,00	  0,00	5
 3.	Němeček Jan		KAM9300	B	368,78	110,81	  0,00	104,23	 56,75	 96,99	  0,00	  0,00	5
 4.	Líbal Jakub		ROU9202	C	316,08	 99,88	 55,31	  0,00	 90,01	  0,00	 70,88	  0,00	4
 5.	Svoboda Jakub		ROU9301	C	226,83	  0,00	 45,19	 87,42	 94,22	  0,00	  0,00	  0,00	3
	Strejc Vojtěch		ZVO9301	C	 56,75	 56,75	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	3 


H18						Celkem	29.3.08	12.4.08	13.4.08	20.4.08	26.4.08	1.5.08	1.6.08	počet závodů
 1.	Šafka Daniel		KAM9105	B	402,51	101,59	100,00	100,00	100,92	  0,00	  0,00	  0,00	4
 2.	Aschermann Michal	KAM9104	C	276,69	 90,96	  0,00	  0,00	 95,73	  0,00	 90,00	  0,00	3
Licence B -------------------------------------------------------------------------------------------------------
 3.	Daněk Vojtěch		ROZ9100	B	193,35	  0,00	  0,00	  0,00	103,35	 90,00	  0,00	  0,00	2
 4.	Šedivý Ondřej		KNC9103	C	177,45	 97,04	  0,00	  0,00	 80,41	  0,00	  0,00	  0,00	2
 5.	Votava Štěpán		KNC9101	C	175,93	 93,52	  0,00	 82,41	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
 6.	Píchal Miroslav		KAM9000	C	172,80	  0,00	 86,84	 85,96	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
 7.	Šimon Václav		LBE9100	C	167,66	101,37	  0,00	  0,00	 66,29	  0,00	  0,00	  0,00	2
	Němeček Jan		KAM9300	B	 85,83	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 85,83	  0,00	1
	Forejt Michal		ROU9002	C	 72,69	  0,00	 72,69	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Šimon Jan		DKL9100	C	 36,43	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 36,43	  0,00	  0,00	1

						
H20						Celkem	29.3.08	12.4.08	13.4.08	20.4.08	26.4.08	1.5.08	1.6.08	počet závodů
 1.	Bitter Aleš		KNC8803	C	160,00	80,00	80,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	3